ACI Polska wspólnie z Central & Eastern Europe Training Advisory serdecznie zaprasza na szkolenie The xVA Challenge: Market Practice and Latest Developments prowadzone przez niezależnego eksperta z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie Counterparty Risk oraz xVa, Jon'a Gregory, posiadającego tytuł PhD Uniwersytetu w Cambridge.

 

Termin: 16-17 maja 2024
Miejsce: Hotel Bristol, Warszawa

 

Zarząd ACI zdecydował, aby wykupić pulę miejsc i udostępnić po preferencyjnych cenach udział w Szkoleniu dla określonej liczby członków Stowarzyszenia ACI Polska. Koszt udziału w Szkoleniu z puli miejsc wykupionych przez Stowarzyszenie ACI Polska wyłącznie dla Członków ACI wynosi: 1000 PLN +VAT (płatność na podstawie FV wystawionej przez ACI Polska).

Po wyczerpaniu liczby miejsc z wykupionej przez ACI Polska puli, koszt dla pozostałych Członków Stowarzyszenia ACI Polska zainteresowanych udziałem w Szkoleniu, został wynegocjowany i ustalony na preferencyjnych warunkach i wynosi: 2500 PLN + VAT.

Mamy nadzieję, że Szkolenie będzie okazją do pogłębienia wiedzy na temat zarządzania ryzykiem kredytowym Counterparty, najnowszych wymogów kapitałowych i płynnościowych oraz tworzenia modeli kalkulacji xVa w kontekście wymogów regulacyjnych które stoją przed wszystkimi Bankami. Udział w Szkoleniu prowadzonym przez niezależnego eksperta z wieloletnim doświadczeniem w sektorze bankowym, udostępnione po wyjątkowo atrakcyjnych cenach, będzie wymierną korzyścią dla obecnych członków stowarzyszenia.

Powyższa oferta skierowana jest tylko do Członków ACI Polska.

 

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o przyznaniu miejsca z puli będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

 

Link do zapisów:
 
Zapraszamy do zapisów przy użyciu udostępnionego linku. Informacja o przyznanym miejscu z dostępnej puli zostanie przesłana w oddzielnej wiadomości po dokonaniu rejestracji.

Udział ACI Polska w niniejszym wydarzeniu odbywa się dzięki współpracy edukacyjnej pomiędzy ACI Polska i Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie na rzecz rozwoju rynku finansowego. Serdecznie dziękujemy GPW S.A. za wsparcie.

footer