Skład drużyn był bardzo mocny. Wszyscy grali ambitnie, ostro, do ostatniego centymetra boiska, ale jak zwykle fair. Do rozgrywek o najwyższe trofea dotarły ekipy PKO BP, PEKAO SA, HSBC oraz ALIOR.

 • W meczu o 3 miejsce zespół PKO BP, który fantastycznie przebrnął przez fazę grupową  przegrał z ubiegłorocznym wice mistrzem ALIOREM 1-2 i ostatecznie zajęli czwarte miejsce.
 • W finale drużyna HSBC uległa 0-1 PEKAO SA, który tym samym obronił pozycję mistrzowską z ubiegłego roku.

 

Tytuł króla strzelców wywalczył Rafał Kotliński z BRE BANKU strzelając 10 goli.

A w tym roku ubiegłoroczni zdobywcy III miejsca z BRE BANKU zajęli VI miejsce przegrywając V lokatę z ekipą ING BK ŚLĄSKI 1-2, po pasjonującym meczu tracąc bramkę w ostatniej sekundzie!

W przerwie pomiędzy fazami turnieju a także podczas drugiej fazy odbyły się animacje dla dzieci prowadzone przez profesjonalnych animatorów. Po turnieju bawiliśmy się, jak co roku na kręglach i „małym piwie” wymieniając wrażania z piłkarskich potyczek i oglądając zdjęcia na dużym ekranie.

Za rok X edycja – mamy nadzieje, że będziemy w stanie zagwarantować jeszcze więcej atrakcji, jak na jubileusz przystało.

 

Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie i liczymy na obecność drużyn w przyszłym roku! Płyty ze zdjęciami z turnieju zostaną rozesłane w przyszłym tygodniu do kapitanów drużyn.

 

Klasyfikacja końcowa:

 1. PEKAO SA
 2. HSBC
 3. ALIOR

 

  1. PKO BP
  2. ING BK ŚLĄSKI
  3. BRE BANK
  4. DNB NORD
  5. KREDYT BANK
  6. HANDLOWY
  7. MILLENNIUM
  8. RAIFFEISEN
  9. BNP
 1.  

   

   

  Król strzelców – Rafał Kotliński BRE 10 bramek

  Przygotował Wojciech Galiński

   

   

  ACI_WYNIKI__IX_Turniej_Halowej_Pilki_Noznej_.pdf

   

   

   

   

   

   

   

footer