Stowarzyszenie Rynków Finansowych ACI Polska zaprasza na 2-dniowe szkolenie:

Pierwszy dzień:

”Strategic Asset Liability Management, Treasury and Funds Transfer pricing”,

Drugi dzień:

”Interest Rate Risk in the Banking Book – how to identify, measure and mitigate it?”,

które zostanie poprowadzone w języku angielskim przez Panią Beatę Lubińską.

Sesja Q&A będzie prowadzona w języku polskim.


Termin
: 15 grudnia (pierwszy dzień) i 16 grudnia (drugi dzień)

Miejsce szkolenia: zdalne w formie wideokonferencji poprzez aplikację Teams

Godziny szkolenia: 09:00 do 17:15 – w tym 40 minutowa przerwa „obiadowa”

Zapisy do dnia: 13 grudnia 2021

Koszt szkolenia dla Członka ACI za 1 dzień wynosi 300 PLN netto + VAT. Całkowity koszt brutto dla członka ACI wynosi 369 PLN (VAT 23%). Członkostwo będzie weryfikowane.

Koszt szkolenia dla pozostałych uczestników za 1 dzień wynosi 600 PLN netto. Całkowity koszt brutto wynosi 738 PLN (VAT 23%).

W przypadku zapisu na obydwa dni cena dla członka wynosi 500 PLN netto + VAT (615 PLN z VAT) oraz 1.000 PLN netto + VAT (1.230 PLN z VAT) dla pozostałych uczestników.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu na szkolenie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.


Zapisy tylko przez formularz rejestracyjny:

http://www.acipolska.pl/index.php/alm-dr-lubinska


Prosimy wypełnić uważnie wszystkie pola. Po naciśnięciu przycisku <wyślij> strona przekierowuje na kolejną stronę z informacją, że zgłoszenie zostało wypełnione. (Jeśli nie nastąpiło przekierowanie oznacza to, że został wprowadzony błędny kod lub nie został wciśnięty przycisk <wyślij>). Następnie otrzymacie Państwo maila ze wstępnym potwierdzeniem od Stowarzyszenia Rynków Finansowych ACI Polska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o dokładne zapoznanie się z otrzymanym potwierdzeniem. W przypadku braku maila z potwierdzeniem, prosimy sprawdzić foldery spam/junk mail. Gdyby nadal tego potwierdzenia nie było, prosimy o maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Członkostwo zostanie zweryfikowane. Następnie każdy zakwalifikowany uczestnik otrzyma finalne potwierdzenie uczestnictwa wraz z linkiem do wirtualnego pokoju spotkań.

Stosowne faktury VAT zostaną wystawione przez:

Stowarzyszenie Rynków Finansowych ACI Polska

ul. Wilcza 31 lok. 1A, 00-544 Warszawa

NIP: 525-21-02-010, REGON: 012799548

Płatność na rachunek 05 1020 1068 0000 1002 0076 6089

PKO BP S.A. Oddział 6 w Warszawie

ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa

Zapytania w kwestiach finansowych oraz organizacyjnych prosimy kierować do Pana Wojciecha Szajnara, Skarbnika ACI Polska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


W związku z tym, że szkolenie ma charakter zamknięty, dostęp do pokoju spotkań może być utrudniony przez przeglądarkę www. Zaleca się zainstalowanie aplikacji Teams.


Informujemy, że niniejsze szkolenie odbywa się dzięki współpracy edukacyjnej pomiędzy ACI Polska i Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie na rzecz rozwoju rynku finansowego. Serdecznie dziękujemy GPW S.A. za wsparcie w organizacji szkolenia.

footer