Stowarzyszenie Rynków finansowych ACI Polska z przyjemnością zaprasza na szkolenie FINTECH Workshop, które zostanie poprowadzone przez Martina Macko z firmy Bearning w języku angielskim.

Termin: 28 listopada 2019 r.
Miejsce szkolenia: Warszawa, GPW Książęca 4, IIp, sala 20/03
Godziny szkolenia: 9:00-17:00

Koszt szkolenia wynosi 900 PLN netto + VAT.
Całkowity koszt brutto wynosi 1107 PLN (VAT 23%)
Koszt szkolenia dla Członka ACI wynosi 300 PLN netto + VAT.
Całkowity koszt brutto dla członka ACI wynosi 369 PLN (VAT 23%).

Członkostwo będzie weryfikowane.

Cena zawiera koszt szkolenia, dostęp do materiałów CyberSchool (w języku angielskim), całodzienny serwis kawowy oraz lunch.

Zapisy do dnia: 20 listopada 2019 r.

Z uwagi na ograniczaną ilość miejsc o przyjęciu na szkolenie będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Zapisy na szkolenie TYLKO przez LINK: osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w celu otrzymania linku

Instrukcja:
Prosimy wypełnić dokładnie wszystkie pola oraz szczególnie uważnie wypełnić pole e-mail. Po naciśnięciu przypisku <wyślij> strona przekierowuje na kolejną stronę z informacją, że zgłoszenie zostało wypełnione (jeśli nie nastąpiło przekierowanie oznacza to, że został wprowadzony błędny kod lub nie został wciśnięty przycisk <wyślij>). Następnie otrzymacie Państwo maila ze wstępnym potwierdzeniem od Stowarzyszenie Rynków Finansowych ACI Polska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy o dokładne zapoznanie się z otrzymanym potwierdzeniem. W przypadku braku otrzymania maila z potwierdzeniem, prosimy sprawdzić w pierwszej kolejności foldery spam/junk mail.  Gdyby nadal tego potwierdzenia nie było prosimy o maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Następnie każdy zakwalifikowany uczestnik otrzyma finalne potwierdzenie uczestnictwa, wraz z informacją o dostępie do CyberSchool.

Stosowne faktury VAT zostaną wystawione przez:
Stowarzyszenie Rynków Finansowych ACI Polska
ul. Wilcza 31 lok. 1A   00-544 Warszawa
NIP: 525-21-02-010, REGON: 012799548
Płatność na rachunek 05 1020 1068 0000 1002 0076 6089
PKO BP S.A PKO BP S.A.Oddział 6 w Warszawie
ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa

Zapytania w kwestiach finansowych prosimy kierować na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że niniejsze szkolenie odbywa się dzięki współpracy edukacyjnej pomiędzy ACI Polska i Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie na rzecz rozwoju rynku finansowego. Serdecznie dziękujemy GPW za wsparcie w organizacji szkolenia.

 

W załączeniu zakres tematyczny szkolenia oraz Cyber School - Bearing 2019 FINtech Workshop:

pdfFintech_Workshop_for_ACI_November_28_2019.pdf

pdfBearning_Fintech_Workshop_2019.pdf

footer